G&T lühike pulmavideo

Aitäh Piilud, et usaldasite mul ilmeilusa ja laheda pulmapäeva kududa filmi sisse! Sel päeval sain rikkamaks paljude uute mälestuste ja mõnusate emotsioonide võrra. Teis on palju armastust ja hoolivust!

Pulmafilm | Urmo Lamp
Pulmakoht | Tammistu küün
Fotograaf | Gerry Sulp
Ansamabel | Jupiter
Pulmaisa | Andres Karu
Tseremooniameister | Risto Tamm

 


 

“Videod käes, vist mustmiljon korda juba läbi vaadatud ja no tõesti, meil pole sõnu!! Nagu ma ka päris alguses kirjutasin, siis videograaf oli meie “eelarveridades” alati selline, kas võtta või jätta küsimus ja… jumal tänatud, et süda mõistuse üle võitu sai, sest kui pildid ütlevad rohkem kui tuhat sõna, siis need videod on klass omaette, absoluutselt hindamatud! Saladuskatte all võin öelda, et Taneli vanemad, kes varem olid soovitanud, et äkki lasete “kalli raha kulutamise” asemel mõnel sõbral natuke filmida, olid eile videot nähes napilt silmad peast välja nutnud (ja nad nägid ainult lühiversiooni :)).

Ja ma väga-väga-väga tahaks kiita tehnilist lahendust – me vaatasime päris suure hulga pulmavideosid enne videograafi valikut ja ütlen ausalt, et rohkem oli neid, mille puhul miski pigem ei meeldinud, kui neid, mis väga sümpaatsed olid. Meile hullult meeldib see, kuidas kõik ei ole piinlikult kronoloogilises järjekorras, kuid samas ei ole ka liiga palju ühest hetkest teise sähvivaid pilte. Täiesti geniaalne kuldne kesktee! Ja kui me alguses arvasime, et tahame mingi “taustaloo” valida, siis see praegune lahendus on palju-palju parem, tsiteerides üht oma sõbrannat “soundtrack will fade and be out of fashion, this message never will”. Ja nii ongi. “

Gerttu ja Tanel

previous
K&B lühike pulmavideo
next
J&O lühike pulmavideo